Ozvěte se mi

Petr Dvořák

montypeter@seznam.cz

Černého 835/22 
635 00 Brno

Zapsaný v živnostenském rejstříku u živnostenského úřadu Magistrátu města Brna IČO -18039260Obchodní podmínky


Obchodní podmínky platné od 1. února 2023

Objednáním fotoobrazu automaticky potvrzujete přijetí Obchodních podmínek včetně podmínek uvedených v Ceníku, akceptujete můj autorský přístup a fotografický styl. Objednání je závazné v okamžiku odsouhlasení fotoobrazu nebo fotografování klientem i fotografem. Objednat služby nebo obraz si lze pouze e-mailem, formulářem nebo zprávou na sociálních sítích.
Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy na dodávku zboží - Výroba na zakázku, neboť  se jedná o výrobu na zakázku se zálohou nebo celou platbou předem. Zákazník je o této skutečnosti informován předem ! 

Objednací lhůta:
Vždy závisí na momentální pracovní vytíženosti.

Cena za fotoobraz:
Řídí se platným ceníkem, který je uveden zde na webových stránkách či na Facebooku.

Cena za fotoobraz a případné doplňkové produkty je formou zálohy zaplacena převodem na účet ještě před jejich zadáním do výroby.

Nedojde-li k zaplacení ceny zvoleného fotoobrazu či případného doplatku za doplňkové služby , vyhrazuje si fotograf právo zakázku nepředat do doby než je řádně zaplacena.

Dodací lhůta:

Je cca 7 až 14 dní od zaslání Vašeho výběru z náhledů.

Vyhrazuji si tuto dobu prodloužit v případě výběru většího počtu zakázek, nemoci či dovolené.

Předání fotoobrazu:

Hotové zakázky jsou k vyzvednutí vždy předem po domluvě v Brně.

Mohu také zaslat poštovní přepravní službou za cenu 200 Kč. V případě odeslání zásilky větších rozměrů, řídí se cena dle předchozí domluvy.

Autorská práva:

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora.

Náhledy z fotografií z galerie nikde nezveřejňujte ani nijak graficky neupravujte (např. odstranění loga) dle autorského zákona š.121/2000 sb. bez souhlasu fotografa, jsou určeny pouze pro výběr.

Klient nesmí fotografie pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech bez předchozí domluvy s fotografem.

Bez mého souhlasu je zakázáno jakkoliv do mnou upravené fotografie zasahovat.

Petr Dvořák © Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!